Ponovo sa Vama

Usled definisanog plana omasovljavanja članstva, firma Geotaur je izradila inicijalni sajt Saveza geodeta Srbije, na kome će se vršiti prezentovanje rada Saveza i promocija geodetske struke. Izradi samog sajta prethodilo je konfigurisanje VPS servera, registracija domena, instaliranje i osposobljavanje mejl servera. Članovi Saveza kao i javnost mogu putem kontakt platforme na sajtu ili preko email-a (info@savezgeodeta.rs) direktno da kontaktiraju rukovodstvo sa bilo kakvim pitanjima vezanim za funkcionisanje Saveza ili učlanjenjem u isti.

Na sajtu su definisani nivoi pristupa, tako da članovi mogu da učestvuju u funkcionisanju samog Saveza značajno efektivnije, dok je javnosti omogućen uvid u konačne odluke, ciljeve i ideje samog Saveza. Ova stranica će služiti kao zvanična prezentacija i glasnik Saveza, te će na njemu biti prikazane najnovije aktuelnosti vezane za njega. Pored toga na sajtu je omogućeno definisanje javnih anketa čije je učestvovanje i pristup omogućen svima, dok je za registrovane korisnike tj. članove skupštine kreirana i implementirana aplikacija za glasanje i direktno učestvovanje u donošenju odluka koje se tiču poslovanja, ali i inicijative koja je proistekla iz samog Saveza. Cilj ove aplikacije je da podstakne članove i omogući aktivnije učestvovanje u donošenju odluka. Bitno je napomenuti da će svako glasanje biti vremenski ograničeno i da je moguće glasati jedino uz verifikaciju.