XXXV Sabor Geodeta Srbije

Poštovane kolege,

Ovim putem vas pozivamo na XXXV po redu Sabor geodeta Srbije u organizaciji Saveza geodeta Srbije, uz podršku Inženjerske komore Srbije, koji će se održati od 18. do 20. oktobra u hotelu Đerdap u Kladovu. Dođite da zajedno sa ostalim kolegama provedemo kvalitetno vreme u učenju, druženju, istraživanju savremenih tehnologija kao i u sjajnoj zabavi i sportu.

Potrudićemo se da na Saboru čujete mnoge korisne i inspirativne sadržaje iz naše struke. Zato će i ove godine radni deo Sabora biti aktuelan i biće posvećen novim mogućnostima i izazovima sa kojima se naša struka suočava. U okviru radnog dela imaćemo zanimljive predavače koji će na najbolji mogući način izložiti svoje viđenje geodezije danas. Takođe, pored prezentacija imaćete priliku da učestvujete u radionicama, panel diskusiji I dodatnim zanimljivim sadržajima koji će biti održani u sklopu Sabora geodeta Srbije.

Više detalja o visini kotizacije ćemo objaviti narednih dana, pa vas molimo da pratite naš sajt i društvene mreže. Za firme će biti omogućeno plaćanje na rate, kao i različiti paketi sa privilegijama poput prezentacije projekata, poslovanja i opreme.

Druženje i zabava

Ove godine ćemo vam prirediti nezaboravno druženje i zabavu. Zato su sportski i zabavni program neizostavni deo Sabora. Prve večeri je organizovano druženje dobrodošlice u diskoteci hotela. Narednog dana imaćete priliku da obiđete turistički sadržaj Kladova, a uveče ćete moći da uživate pored Dunava uz svečanu večeru u restoranu hotela i družite sa ostalim kolegama.

Predavanja

Planirana predavanja pružiće vam priliku da čujete najnovija dostignuća i istraživanja od vodećih stručnjaka u oblasti geodezije. Povećajte svoje znanje i ostanite u korak sa savremenim trendovima i tehnologijama koje transformišu našu struku.

Sport i rekreacija

Sportska takmičenja su neizostavni deo Sabora. Prijavite ekipu za takmičenje u fudbalu, basketu, odbojci, stonom tenisu, pikadu ili šahu.

Edukativne radionice i prezentacije

Sticanje praktičnog znanja i veština kroz interaktivne sesije, omogućavajući vam da odmah primenite naučeno u svom radu. Iskoristite priliku da se direktno upoznate sa novim alatima i metodama.

Panel diskusije

Panel diskusije omogućavaju dinamičnu razmenu ideja i iskustava među profesionalcima, što vodi ka dubljem razumevanju kompleksnih tema.

Predstavljanje geodetske opreme

Svi značajni prodavci geodetske opreme izložiće sve novitete iz svoje ponude u holu hotela.