22. Sabor geodeta centralne Srbije – Priznanja za saradnju i uspeh

Na poziv rukovodstva Udruženja geodeta centralne Srbije, rukovodstvo Saveza geodeta Srbije prisustvovalo je 22. Saboru geodeta centralne Srbije koji je održan 14.10.2023. godine u Rekovcu. Ispred rukovodstva Saboru su prisustvovali predsednik dr Mladen Šoškić i sekretar mr Kosta Mirković koji su tom prilikom dobili i Priznanja u znak zahvalnosti uspešnu za saradnju i podršku u realizaciji aktivnosti Udruženja geodeta centralne Srbije.

Udruženje geodeta centralne Srbije je najaktivnija regionalana članica Saveza geodeta Srbije i ujedno jedina članica koja organizuju ovakva druženja. Novom rukovodstvu Udruženja geodeta centralne Srbije želimo mnogo uspeha u radu. Ubeđeni smo da će nastaviti i dalje unaprediti uspešan rad ovog udruženja.