Prvo predavanje

Želite da naučite nešto novo i unapredite svoje poslovanje? Želite mogućnost da o aktuelnim temama razgovarate sa ekspertima iz raznih oblasti geodezije?

Savez geodeta Srbije organizuje prvo predavanje od početka rada Saveza pod novim rukovodstvom. Pozivaju se svi inženjeri i tehničari, pojedinci i organizacije, sadašnji i budući članovi udruženja da prisustvuju događaju koji će se održati u petak, 1. jula, u 13h, u zgradi Saveza inženjera i tehničara Srbije (Kneza Miloša 7a, Beograd, sprat 3).

Planirano obraćanje stručnoj javnosti ima za cilj predstavljanje i približavanje ideja i načina rada Saveza postojećim i novim članovima, kroz agendu koja obuhvata:

• Predstavljanje Saveza – dr Mladen Šoškić dipl. inž. geod.
  • I predavanje “Geodetsko osmatranje sleganja objekata i tla” – dr Milutin Pejović, dipl. geod. inž.
  • II predavanje “Primena UAV fotogrametrije u geodetskom premeru” – Petar Bursać, dipl. geod. inž.

Dobrodošli ste da učestvujete u razradi ideja i aktivnosti koje Savez planira u svrhu pružanja podrške svojim članovima.